TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

 • ÇÖZÜMLER
 • CİHAZ TAKİP
 • İLETİŞİM
 • Notebook Arıza Onarım

  Bilgin Teknoloji Danışmanlık ve Bilişim Sistemleri olarak servisimize bırakmış olduğunuz yada servis elamanlarınca alınan ürünleriniz hızlı bir şekilde onarım sürecine alınmaktadır.. Marka Bağımsız bir şekilde her model arızalı ürünün,tamiri ve onarımı konularında uzman ekibimiz kısa zamanda arıza teşhisi koyarak bilgi vermektedir.

  LCD - LED Ekran ve Panel Değişimi Notebook Klavye Değişimi Tüm Notebookların orjinal klavyeleri servisimiz stoklarında mevcuttur.

  Notebook Anakart Tamir ve Değişimi Arızalı anakartlar servisimizde garantili olarak tamir edilmektedir. Profesyonel cihazlar ve deneyimli teknisyenlerimiz ile tüm notebook anakart tamirlerini yapmaktayız.

  VGA (Ekran Çipi) Değişim İşlemleri Bilgisayarın aşırı ısınmasıyla arızaya geçen ekran çiplerinin değişim işlemi çok hassastır. Gerekli techizat ve deneyimli tamirciler olmadan yapılan işlemlerde bilgisayarınız çöp olabilir.

  Ram Arızası ve Değişimi Ram arızalarının tespiti ve notebook ram yükseltme işlemleri kısa sürede ve garantili olarak yapılmaktadır. Ram yükseltme ve sonrasında notebook performans ayarları. 

  Notebook Batarya Değişimi Tüm Notebook Modellerinin orjinal bataryaları servisimiz stoklarında bulunmaktadır. Dilerseniz sipariş etmiş olduğunuz bataryayı adresinize kadar getiriyoruz.

  Hdd Değişimi Harddiskin bozulması veya depolama kapasitesini arttırlmak istenmesi durumunda HDD değişimi yapılır.