TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

 • ÇÖZÜMLER
 • CİHAZ TAKİP
 • İLETİŞİM
 • Güvenlik ve Kamera

  Bilgin Teknoloji Danışmanlık Ve Bilişim Sistemleri rolarak Güvenlik kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm ağına sahibiz. Bize başvuran kurumun risk analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun temel ihtiyaçlarına en uygun kamera sistemleri ile çözümler sunmaktayız.

  Kullanılacak kameralar yapılan analizden sonra analog veya (ip) network olarak sizlere çözümler sunulacaktır.

   

  Kurumlarınız için; güvenlik kamera sistemleri soygunlara ve hırsızlara karşı güvenliğinizi sağlayacağı gibi, aynı zamanda çalışanlarınızın performanslarını değerlendirebilmeniz için büyük bir önem taşımaktadır. Kamera sistemi sayesinde işyerinizde gerçekten verimli çalışanlarla, verimsiz çalışanları ayırt etmeniz ve personelin işe giriş ve çıkış saatlerini öğrenmek açısından kesin bir çözüm olacaktır. Kamera sistemi kurulu olmayan işletmelerde verimlilik çalışanların vermiş oldukları raporlara bağlı olarak ilerler. Sizde işyeri sahibi olarak elinizdeki raporlara ve bulgulara dayalı olarak çalışanlarınızı takdir edersiniz.

  Birçok müşterimizden edindiğimiz tecrübeye ve bilgiye göre kamera sistemi kurulumundan sonra iş yerlerinde ciddi bir performans artışı olduğu görülmüştür.